PORTFOLIO

Alicji Morawskiej-Rubczak 

i Barbary Małeckiej

Fundację współtworzy duet artystyczny - Barbara Małecka (scenografka) i Alicja Morawska-Rubczak (reżyserka), które od blisko 10 lat realizują wspólnie spektakle i instalacje performatywne skierowane do dzieci najnajmłodszych i bliskich im dorosłych. Artystki mają na swoim koncie produkcje nagradzane i pokazywane na całym świecie - m.in. w Singapurze, Chinach, Włoszech, Irlandii, Rumunii, Rosji i Niemczech. Wspólnie z Fundacją realizowały również kilka koprodukcji zagranicznych (Japonia, Norwegia). Pracują zarówno w teatrach instytucjonalnych (lalkowych i dramatycznych) oraz z niezależnym kolektywem performerów, tancerzy i muzyków. Zapraszamy do zapoznania się z ich najważniejszymi produkcjami i zachęcamy do współpracy artystycznej.

 
Riverso - Open Window Theatre (6).jpg

Riverso

strzalka white 1.png

Spektakl powstał z inspiracji znanymi na całym świecie książeczkami o ogrodowym słoniu Pomelo, napisanymi przez Ramonę Bădescu i zilustrowanymi przez Benjamina Chauda. To niezwykle inteligentna, pełna humoru i filozoficznych pytań lektura dla najmłodszych dzieci.

Den Lille Store

Reisen

strzalka white 1.png

Mała wielka podróż to spektakl sięgający po środki teatru formy i zabierający najmłodszych w pełną emocji podróż w kosmos. To opowieść o odkrywaniu świata wewnętrznego, poprzez baczne przyglądanie się temu, co nas otacza.

120970642_3412900288801048_5801264959999

KUUKI

strzalka white 1.png

Tancerki i instrumentalistka zabierają widzów do wspólnego poszukiwania materialności w tym, co tak bardzo ulotne. Zapraszają by powietrza dotknąć, poczuć, posłuchać... 

BLISKO Centrum Sztuki Dziecka (3) fot. M

Blisko

strzalka white 1.png

BLISKO to spektakl o budowaniu relacji. Pełen ruchu i nieustannych zaskoczeń. To powrót do przestrzeni, z której wszyscy się wywodzimy, poszukiwanie przeżyć wspólnych nam i naszym dzieciom. 

kontakt

logo aff.png

mail: info@sztukaszukamalucha.pl

nr tel: +48 661 282 638 

KRS: 0000374622

  • Instagram - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg