POTUPAJKI - www 1200x630 px.jpg

Potupajki i dopoduszki

Muzyka dla najmłodszych na różne nastroje.

Baza utworów dla dzieci od 0 do 5 lat i bliskich im dorosłych.

 

„POTUPAJKI i DOPODUSZKI" to stworzony przez nas w ramach 14. Festiwalu Sztuka Szuka Malucha, zbiór utworów na różne nastroje dla najnajmłodszych i bliskich im dorosłych. Znalazły się wśród nich zarówno piosenki, przy których będzie można się wyskakać, jak i takie, których dźwięki wyciszą i umilą zasypianie.

Do projektu zaprosiliśmy dwoje wspaniałych autorów - Malinę Prześlugę i Konrada Dworakowskiego, których piękne, błyskotliwe oraz nietuzinkowe teksty, ucieszą ucho małych i dużych. Muzykę stworzył wybitny kompozytor teatralny - Piotr Klimek - autor niezliczonej ilości muzyki, głównie tworzonej do spektakli dla młodych odbiorców. Do jego kompozycji zaśpiewali wokaliści o wielkich głosach i wrażliwości.

Zbiór Potupajek, to kompozycje do tańczenia, skakania i dzikich harców, dynamizujące zabawę lub pomagające w zbudowaniu pogodnego nastroju przy przebudzeniu, natomiast Dopoduszki to obok kołysanek, piosenek wyciszające - uspokajające i tonizujące. Wierzymy, że wprowadzane stworzonego przez nas zbioru utworów do audiosfery Waszego domu, będzie stanowić nieocenioną pomoc w umiejętnym działaniu z emocjami najmłodszych oraz kreowaniu poczucia komfortu i harmonii

 

____________

piosenki dostępne są tutaj: 

potupajkidopoduszki.com

 

muzyka:

Piotr Klimek,

Iwona Skwarek

 

teksty piosenek:

Malina Prześluga,

Konrad Dworakowski,

Piotr Klimek 

 
121683632_3440210472736696_1078309948692

bądźmy w kontakcie ;)

mail: info@sztukaszukamalucha.pl

nr tel: 661 282 638 

KRS: 0000374622

logo aff.png
  • Instagram - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg