Sztuka Szuka Malucha

Sztuka Szuka Malucha Poznan 2017 (fot. M

Międzynarodowy Festiwal Sztuki dla najnajmłodszych

Od 2014 roku jesteśmy współorganizatorem Międzynarodowego Festiwalu Sztuki dla Najnajmłodszych  SZTUKA SZUKA MALUCHA, pierwszego w Polsce festiwalu stworzonego z myślą o dzieciach w wieku 0-5 lat i bliskich im dorosłych, który jak dotąd miał już 14 międzynarodowych edycji w Poznaniu, a także po jednej w Gdańsku i Warszawie. W ramach festiwalu zapraszamy rodziny z bardzo małymi dziećmi do twórczej eksploracji. Wierząc w możliwość kreatywnego spotkania artystów i dzieci, co roku przygotowujemy serię warsztatów i spotkań oraz zapraszamy do Poznania najciekawsze produkcje z kraju i zagranicy – spektakle teatralne, taneczne, teatru formy, instalacje – adresowane głównie do dzieci do lat pięciu.

Chcemy poszerzać granice poznawcze naszych odbiorców, dostarczać im coraz to nowych doznań artystycznych, stwarzać warunki do pogłębiania relacji i kreatywnego rozwoju.

Nasze działania swój potencjał czerpią z bacznego przyglądania się widzom. Festiwal, który organizujemy to nie tylko selekcja ciekawego, wartościowego artystycznie i poznawczo programu, to przede wszystkim umiejętność wsłuchania się w potrzeby swoich odbiorców. Twórcze i inspirujące odkrywanie widza, poszukiwanie nowych form kontaktu z nim, stwarzanie możliwości jego rozwoju. Chcemy dostarczać pięknych doznań i tworzyć warunki do pogłębiania relacji – ze światem, z najbliższymi, z samym sobą.

www.sztukaszukamalucha.pl

Projekt Sztuka Szuka Malucha został zainicjowany przez Centrum Sztuki Dziecka (www.csdpoznan.pl) w Poznaniu w 2006 roku. 

W latach 2014-2019 Festiwal organizowany był wspólnie przez Art Fraction Foundation i Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu. Edycja 14. w 2020 organizowana jest przez Art Fraction Foundation.

 

kontakt

logo aff.png

mail: info@sztukaszukamalucha.pl

nr tel: +48 661 282 638 

KRS: 0000374622

  • Instagram - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg