WIELKIE RZECZY W TWOIM DOMU (kultury)

plakat WLK RZ logo nowe 1000 px.jpg

książka muzyczna i słuchowisko / 2020

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną propozycję, która pozwoli cieszyć się festiwalowym świętem w domowym zaciszu. Wydaliśmy piękną książkę dla dzieci pt. Wielkie Rzeczy, której towarzyszy słuchowisko online oraz sceniczne czytanie na żywo.  Chcemy umożliwić twórcze spędzanie czasu rodziców z dziećmi do 5 roku życia oraz pozwolić na kreatywne połączenie aktywności offlinowych z sieciowymi. Książkę oraz dostęp do słuchowiska można zakupić indywidualnie lub uczynić częścią oferty tworzącej program festiwalu, działań placówki kulturalnej lub edukacyjnej. Jesteśmy również otwarci na możliwość tłumaczenia naszej produkcji na języki obce i przygotowania oferty dla ośrodków zagranicznych. 

Wielkie Rzeczy - książka muzyczna dla dzieci od 1 do 5 lat

 

tekst: Malina Prześluga / ilustracje: Robert Romanowicz / grafika: Katarzyna Mular

koncepcja: Barbara Małecka / produkcja: Mateusz Okonek

wydawnictwo: Art Fraction Foundation dla Sztuka Szuka Malucha

 

Zaprosiliśmy wybitnych twórców związanych ze sztuką dla dzieci do stworzenia pierwszej w historii książki o przygodach leśnych przyjaciół – bohaterów festiwalu Sztuka Szuka Malucha! 

Piękne ilustracje, kartonowy, ekologiczny papier, zabawny i mądry tekst – to nie wszystkie elementy tworzące to wydawnictwo, gdyż jest to również książka interaktywna i muzyczna. 

Każdy egzemplarz jest jednocześnie biletem wstępu na wyjątkowe wydarzenie muzyczne - słuchowisko., podczas którego zapisane w książce piosenki zabrzmią w aranżacjach Piotra Klimka. Całości dopełniają pejzaże dźwiękowe, które pozwolą małym widzom w pełni zatopić się w leśnym klimacie opowieści. Nie wychodząc z domu, w bezpiecznych ramionach opiekunów, dzieci będą mogły raz jeszcze przeżyć przygody zwierzaków, przy akompaniamencie wyjątkowej muzyki.

Wielkie Rzeczy słuchowisko

 

tekst: Malina Prześluga / muzyka: Piotr Klimek 

występują: Julianna Dorosz, Marcel Górnicki, Piotr Klimek, Karolina Martin

 

Na bazie tekstu książki stworzyliśmy bogate muzycznie i dźwiękowo słuchowisko.Głosu bohaterom – festiwalowym zwierzątkom, o których nowe historie napisała Malina Prześluga – użyczyli poznańscy aktorzy. Specjalnie na to wydarzenie Piotr Klimek rozbudował warstwę muzyczną książki, dodał efekty akustyczne oraz poprowadził wokalizy tak, by wydarzenie było jeszcze bogatsze i bardziej wciągające dla małych odbiorców.

Wielkie Rzeczy na żywo - interaktywne czytanie książki muzycznej

 

tekst: Malina Prześluga / muzyka: Piotr Klimek / reżyseria: Alicja Morawska-Rubczak

występują: Beata Bąblińska, Julianna Dorosz, Marcel Górnicki 

 
W ramach tego wydarzenia w towarzystwie naszej książki, spotkamy aktorów, którzy zaproszą małych i dużych do wspólnego czytania, śpiewania i zabawy.

 

kontakt

logo aff.png

mail: info@sztukaszukamalucha.pl

nr tel: +48 661 282 638 

KRS: 0000374622

  • Instagram - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg